Elektrik Mühendisi – Teknik Ressam


Autocad programında Proje çizebilen, Keşif ve hakediş yapabilecek, Teklif hazırlayıp yorum kabiliyeti olan, Esnek çalışma saatlerine uygun, 4- 6 yıl mesleki tecrübesi olan, Elektrik Mühendisi - Teknik Ressam aranmaktadır. Küçükçekmece - Avcılar - Esenyurt - Beylikdüzü -Büyükçekmece - Silivri - civarında ikamet eden, tecrübesi olmayan aday başvuruları dikkate alınmayacaktır.


İstanbul Avrupa Yakası'nda elektrik mühendisi arayan firma ve kişilere ait popüler ilan sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak isterseniz iletişimden başvuru yapabilirsiniz. Yeni iş ilanları sisteminde elektrik mühendisi arayan, elektrik mühendisi arayanlar, teknik ressam iş ilanları, acil teknik ressam arayanlar için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanlarını da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında arayınız.

Elektrik Mühendisi - Teknik Ressam ilanı için iletişim;

BAŞVURU:

Teşekkürler başvuru süresi tamamlandı

Yayın Tarihi:

31.01.2021

Bitiş Tarihi:

02.03.2021 son başvuru tarihidir.

Güncel Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Elektrik Mühendisi Arayan ve Elektrik Mühendisi İş İlanları, Esenyurt, Küçükçekmece, Silivri 'nın tamamı ve benzer iş ilanları , , , , , .